KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12689008
nr 1268 9008
Oidentifierad konstnär. Höst. Signerad, daterad EP -34. Olja på duk, 21x28 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 19:55:25
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr